Середа, 19 Червня

Для львівської школи будують новий великий спортивний комплекс

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові з 2017-го року у загальноосвітній школі I-III ступенів №7, що на вулиці Богдана Хмельницького, 132, триває облаштування нової будівлі, яка слугуватиме як спортивний зал.

Загальна кошторисна вартість будівництва спортзалу становить 38 млн грн, станом на зараз освоєно 21,4 млн грн. Площа спортзалу — 2 тисяч метрів квадратних.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, станом на сьогодні, основні будівельні роботи вже зроблені і будуть приступати до оздоблення. Повністю завершити будівництво планують до кінця 2020 або початку 2021 року.

Тут будуть великий зал для гандболу, волейболу, баскетболу, зал для танців і гімнастики та один атлетичний зал. Душові та туалетні кімнати, критий перехід з основного корпусу школи, щоб дітям не потрібно було виходити на вулицю.

Ця школа взагалі не мала жодного стаціонарного спортивного приміщення, де можна займатись спортом взимку і восени. Тому було прийнято рішення збудувати потужний, багатофункціональний спортивний комплекс.

На ремонтно-будівельні роботи у СЗШ № 7 впродовж 2015−2020 років у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова використано та передбачено кошти загальною сумою майже 30 мільйонів гривень.

Упродовж 2017−2019 років із бюджету розвитку у ремонт школи та придбання нового навчального обладнання інвестували 8 млн 129 тис. грн. Зокрема, облаштовано сучасну лабораторію, проведено капремонт підлоги одного зі спортивних залів школи, придбано обладнання для фізико-хімічної лабораторії та Нової української школи, поповнено бібліотечний фонд, а також передбачено кошти на закупівлю 10 нових комп’ютерів.

Довідково: будівля навчального закладу збудована в 1954 році. Станом на зараз, у СЗШ № 7 функціонує 23 класи, у яких загалом навчається 630 учнів.