П’ятниця, 24 Травня

Діти роздавали паперові квіти з агітаційними листівками не зривати первоцвіти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 7 березня, департамент містобудування Львівської міської ради спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром та громадською організацією «Еко Zахист» провели другий етап акції «Збережемо первоцвіти!». Акція розпочалась о 14.30 на площі Ринок, 1 поблизу будівлі Ратуші, після чого учасники розійшлися центральною частиною міста, повідомляє прес-служба ЛМР.

Під час проведення акції громадські активісти разом із вихованцями Львівського еколого-натуралістичного центру вітали мешканців з початком весни, роздаючи паперові квіти з агітаційними листівками із закликами не зривати та не продавати первоцвіти. Квіти зроблені власноруч вихованцями еколого-натуралістичного центру, як символ та нагадування про те, що у разі незбереження первоцвітів, з часом ми можемо їх не побачити.

Фото: Олександр Мазуренко

Департамент містобудування Львівської міської ради наголошує, що не купуючи первоцвіти, ми можемо примусити систему торгівлі первоцвітами зупинитись, відтак звести до мінімуму мотивацію зривати в природі квіти.

«Сподіваємося на підтримку мешканців та надіємось, що ця акція надихне нас не купувати первоцвіти та подарує можливість милуватися красою цих чудових квітів наступним поколінням», – зазначили в департаменті містобудування.

Фото: Олександр Мазуренко

Також, з метою збереження рідкісних видів рослин, що перебувають під загрозою зникнення, департаментом містобудування Львівської міської ради скеровано листи до ЛКП «Муніципальна варта» та районних відділів поліції м.Львова ГУ Національної поліції у Львівській області щодо посилення контролю за недопущенням виникнення торгівлі первоцвітами на території м.Львова.