Неділя, 26 Травня

Дітям в садочках дозволили не спати, – МОЗ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Денний сон у дошкільних закладах на період дії воєнного стану не є обов’язковим, повідомляє LB.ua.

«В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру денний сон допускається замінювати денним відпочинком. При цьому, загальна тривалість сну для дітей дошкільного віку – 12-12,5 години, з яких 2-2,5 години відводиться на денний сон або денний відпочинок.

Для дітей від 1 до 1,5 року денний сон або денний відпочинок організовують два рази на день загальною тривалістю 3,5 години. Для дітей віком від 1,5 року і старше організовують однократний денний сон або денний відпочинок тривалістю до 3-х годин», – йдеться в змінах до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, яке внесло МОЗ.

За словами голови управління освіти та науки КМДА Олени Фіданян, враховуючи військову ситуацію, було прийняте рішення, що денний сон вже не буде обов’язковим. Тепер це називатиметься «денний відпочинок».

Це не означає, що дітей не вкладатимуть спати. Просто тепер це не є обов’язковою до виконання нормою. Рішення пов’язано з тим, що під час повітряних тривог усі вихованці та увесь персонал дитячих садочків мають спускатися в укриття.

У Львові, як і на Львівщині, рекомендацій не надходило. Наразі усе без змін.