Середа, 28 Лютого

Державна комісія ТЕБ і НС посилила контроль за дотриманням карантину і самоізоляції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Державна комісія ТЕБ і НС під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 10 серпня провела позачергове засідання. Тепер засідання комісії будуть щоденними.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Пресслужба уряду повідомила, що державна комісія з питань ТЕБ та НС доручила посилити контроль за дотриманням карантину і самоізоляції. Зокрема, комісія вимагає від Національної поліції щоденно звітувати про дотримання в Україні карантинних правил, а від Міністерства цифрової трансформації – щоденно надавати інформацію щодо кількості встановлень додатку «Дій вдома», який використовується для контролю за самоізоляцією хворих і контактних осіб.

За інформацією очільника МОЗ Максима Степанова, на самоізоляції перебувають 28 тис. хворих на коронавірус людей і 100 тис. осіб, які з ними контактували.

Також уряд вирішив удосконалити систему «Виявлення-тестування-ізоляція-контакти». Зокрема, передбачається створити систему відслідковування контактних осіб шляхом опитування.

Крім того, за словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, до 15 вересня 2020 року кількість щоденних лабораторних тестувань на коронавірус має збільшитися до 30 тисяч.

«Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», – зазначив він.