Державіаслужба дозволила київській авіакомпанії літати зі Львова в Ірак

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 29 січня, комісія Державіаслужби України розглянула заяву маловідомої української компанії Jonika щодо надання дозволу на регулярні авіарейси зі Львова у Амстердам (Нідерланди) та Ербіль (Ірак). Про це повідомляє Zaxid.net.

Натомість відкрити рейси зі Львова до Амстердама авіакомпанії не дозволили, оскільки польоти з України (Києва) в Амстердам уже здійснює українська авіакомпанія МАУ.

Jonika просила дозвіл літати зі Львова в Ербіль двічі на тиждень з 1 лютого 2019 року. Коли саме відкриють авіарейси за цим маршрутом, поки що невідомо, оскільки, як раніше повідомляло Tvoemisto.tv, перевізник має погодити нові рейси з аеропортами.

Наразі авіакомпанія має лише два літаки: Boeing 737-300 (виготовлений 19 років тому) та Boeing 737-400 (виготовлений 25 років тому).

За інформацією ЦТС, у квітні торік Jonika зареєструвала свій перший літак Boeing 737-300 1999 року випуску. Нині парк перевізника налічує ще один літак Boeing 737-400. ТОВ «Авіакомпанія «Джоніка» зареєстроване у селищі Гоголів Київської області з 2016 року. Компанія спеціалізується здебільшого на оренді повітряних транспортних засобів.

Стартовий капітал компанії, згідно з даними Youcontrol, становить 100 тисяч гривень. Її власниками є харків’янин Віталій Логінов та ТОВ «Мабуст». Віталій Логінов — колишній депутат Богодухівської районної ради, засновник кількох компаній, які переважно займаються здаванням в оренду нерухомого майна. Крім цього, він є одним із власників харківського турагентства «Вернісаж-Тур». Кінцевим власником ТОВ «Мабуст» є бізнесмен із Київщини Віктор Тимошенко.

Нагадаємо, що львівський аеропорт веде переговори з нідерландською авіакомпанією про відкриття рейсів в Амстердам.