Неділя, 21 Квітня

Деревообробне підприємство на Львівщині першим працюватиме без відходів виробництва

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У селі Тартак Кам’янка-Бузького району на деревообробному виробництві підприємства “Львів-Пак” встановили котельню, яка обслуговує потужності завдяки альтернативним ресурсам.

На виробництві облаштували комплекс виробничих потужностей – запустили котельню на альтернативних видах палива. Відтепер всі відходи виробництва використовуватимуть для опалення приміщень. Таким чином виробництво стало безвідходним, повідомляє прес-служба ЛОДА.

З початку 2016-го року тут додатково створили 50 робочих місць, найближчим часом у підприємство інвестують ще 25 млн грн та ще на 40 осіб збільшать кількість робочих місць.

“Важливо, що на таких підприємствах, усю продукцію, яку виробляють підтверджують відповідним сертифікатом. Відповідно, вона може реалізовуватись на території Європейського Союзу. Це реальний приклад як український бізнес інтегрується в бізнес європейський”, – наголосив під час огляду виробництва перший заступник голови Львівської ОДА, Ростислав Замлинський.

В 2017 році підприємство отримало ліцензію на виробництво піддонів євростандарту.

Інвестиції на суму 25 млн. грн. використають для введення в експлуатацію виробництва деревного вугілля та лінії з виробництва комплектуючих для дерев’яних піддонів.

Джерело