П’ятниця, 21 Червня

Депутати призначили шосту заступницю Садового

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Директорка департаменту економічного розвитку стала заступницею міського голови Львова, а Тарас Миляник – 11 членом виконкому, пише Еспресо.Захід

Депутати Львівської міської ради на сесії 6 липня підтримали ухвалу про призначення Ірини Кулинич заступницею міського голови Львова. Цією ж ухвалою збільшили кількість членів виконкому до 11 – тепер до нього входить Тарас Миляник, який представлятиме громадськість.

Ірина Кулинич з 2008 року працювала у Львівській міській раді на посаді директора департаменту економічної політики, який у 2017 перейменували у департамент економічного розвитку. У 29 травня цього року її призначили в.о заступника міського голови з гуманітарних питань, хоча на сесії 25 травня депутати не погодились на ці призначення. Тепер у Андрія Садового шість заступників: перший заступник Андрій Москаленко, заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, заступник міського голови – бізнес омбудсмен Сергій Кіраль, заступниця з житлово-комунальних питань комунального господарства Ірина Маруняк та керуюча справами виконкому Наталія Алексеєва.

Щодо Тараса Миляника, то він уже кілька разів безуспішно намагався стати депутатом Львівської міської ради. Зокрема, він балотувався від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща, “Нашої України”, Руху та “Голосу”. Наразі він є членом партії “Голос” та помічником депутата ЛМР Андрія Дячишина.