Депутати підтримали петицію про продовження трамвая з Сихова до Наукової

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На пленарному засіданні ЛМР 24 січня депутати підтримали петицію про продовження трамвайної лінії від вулиці Вернадського до вулиці Наукової через автовокзал на Стрийській, повідомляє Твоє Місто.

Читайте також: Нову вулицю між Рясним та Левандівкою почнуть будувати наступного року

7 грудня вона набрала необхідну кількість голосів. Її зареєстрували наприкінці листопада торік. Авторка петиції Наталія Собко зазначає, що таким чином удасться з’єднати два спальні райони у межах вулиць Наукова — Стрийська — Вернадського — Княгині Ольги. Водночас проектована вулиця Вернадського зможе розвантажити Стрийську та Наукову. Крім цього, проект передбачає добудову шляхопроводу на Княгині Ольги.

Згідно із прийнятою ухвалою, департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР до наступного засідання сесії має підготувати дорожню карту щодо продовження трамвайного маршруту.


Нагадаємо, плани продовжити трамвай на вулицю Княгині Ольги та до Залізничного вокзалу озвучили під час запуску трамвая на Сихів восени 2016 року. Йдеться про фактично будівництво нової вулиці з Вернадського через садибні ділянки до збудованої під час підготовки до Євро-2012 частини вулиці поблизу стадіону «Арена Львів». Крім цього, якщо у міськраді погодять реалізацію цього проекту, доведеться добудувати й шляхопровід на Княгині Ольги, який частково збудували у 80-х роках минулого століття.