Вівторок, 5 Грудня

Депутати не підтримали заборону висотної забудови і створення парку в мікрорайоні Під Голоском

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 28 вересня, на засіданні сесії Львівської міської ради депутати вчергове провалили голосування про розгляд електронної петиції «Заборонити висотну забудову і створити парк в мікрорайоні Під Голоском».

До депутатів звернулася авторка петиції та мешканка мікрорайону Під Голоском з проханням підтримати ухвалу про розгляд питання.

«Я дуже рада, що минулого разу досить багато депутатів проголосували, для нас це дуже важливо, що нас почули і нам допомагають.

Хочу, щоб ви зрозуміли, що наша громада веде чіткий облік голосувань, і ми знаємо кожного депутата, який нас підтримує. Кожне ваше: «не голосував» чи «був відсутній», чи «утримався» означає голосувати проти нас, проти громади, яка вас обирала і хоче, щоб ви нас захистили і допомогли нам», – розповіла авторка петиції Анастасія-Марія Сейко.

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав депутатів підтримати петицію та показати єдність з громадою міста. Проте лише 32 депутатів з 46 підтримали розгляд петиції. Троє депутатів утримались, ще 11 не голосували.

Це вже вдруге на сесії Львівської міської ради депутати не можуть підтримати ухвалу про розгляд петиції про заборону забудови мікрорайону Під Голоском та створення парку.

Нагадаємо, з 2020 року у Львові діє мораторій на видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво у мікрорайоні Під Голоском. У серпні цього року виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив будівельній компанії в обмін на будівництво школи і дитсадка, звести невеликий житловий комплекс на 65 квартир у цьому мікрорайоні. Таке рішення було погоджене з робочою групою, куди входять мешканці мікрорайону. Відтак на Малоголосківській збудують загальноосвітню школу на 450 учнів разом з дитсадком на 70 дітей.