П’ятниця, 29 Вересня

Депутати не підтримали заборону на забудову мікрорайону Під Голоском

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівській міськраді забракло голосів, щоб підтримати петицію львів’ян про заборону забудови багатоповерхівками густозаселеного мікрорайону Під Голоском і створення там рекреаційної зони. «За» на сесії 23 серпня проголосували лише 27 депутатів, пише Львівсьский портал.

Авторкою петиції була Анастасія-Марія Сейко. Вона вимагала вберегти від висотної забудови 22 га землі у мікрорайоні Під Голоском, яка перейшла у приватну власність. Частина цієї території входить до рекреаційної зони.

Львів’яни просили, щоб мерія провела незалежне обстеження лісу навколо пагорбу у цьому мікрорайоні, заборонила забудову у межах рекреаційної зони Р-3 і залишила без зміни житлову зону Ж-1 для садибної забудови на ділянках, де будівництво не несе загрози знищення зеленої зони.

Крім того, роздані у приватну власність 22 га землі мешканці вимагали повернути назад у власність Львова й створити тут регіональний ландшафтний парк «Малоголосківські пагорби».

Коли петицію виставили на голосування, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що деякі депутати відразу стали покидати сесійну залу. «За» проголосували 27 обранців громади, тож для ухвалення рішення забракло буквально 6 голосів.