Четвер, 29 Вересня

Депутати ЛМР відмовились відновити продаж алкоголю у міських кіосках

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Під час засідання сесії 20 червня депутати Львівської міської ради не підтримали петицію про скасування ухвали щодо заборони торгівлі алкоголем у міських кіосках, передає Zaxid.net.

Нагадаємо, ухвалу про заборону торгівлі будь-яким алкоголем у міських кіосках депутати ЛМР прийняли 4 квітня. Через тиждень, 11 червня, на сайті електронних місцевих петицій з’явилась петиція про скасування ухвали міськради.

У петиції, автором якої є Андрій Сітарчук, йде мова про те, що ухвала про заборону торгівлі алкоголем в МАФах ухвала позбавляє підприємців заробітку. Автор петиції називає рішення міської ради «смертельним».

«Ухвала позбавляє сотні підприємців, ФОПів засобу до існування. Змушує закривати магазини (особливо пивні). Загалом тисячі людей будуть позбавлені роботи. Місто втрачає величезні кошти, бо зменшуються суми сплати акцизного податку, податків які платяться за працівників і т. д», – зокрема, йдеться у петиції.

17 квітня ця петиція набрала необхідні для розгляду 500 голосів львів’ян, її внесли у порядок денний засідання сесії 20 червня. Однак більша частина депутатів не проголосувала за підтримку цієї петиції.

Нагадаємо, 23 травня власники МАФів влаштували пікет під міською радою через ухвалу про заборону продажу алкоголю. Під час акції протесту підприємці частково заблокували рух на площі Ринок та вул. Винниченка.

Проти продажу алкоголю у кіосках виступили представники духовенства, освітяни та батьки-вихователі львівських сиріт.

Share.