Середа, 28 Лютого

Депутати ЛМР підтримали петицію про будівництво вулиці Ряшівської

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час засідання сесії Львівської міськради депутати підтримали петицію про продовження дороги від вулиці Ряшівської (біля львівського аеропорту) до вулиці Наукової. За відповідну ухвалу проголосувало 40 депутатів.

Мова йде про петицію, яку подала львів’янка Наталія Собко 9 жовтня. У тексті петиції йдеться про необхідність продовжити роботу проекту щодо будівництва продовження вул. Ряшівської до вул. Наукової.

«Ця дорога значно би зменшила затори на вулиці Виговського, через які львів’яни не можуть добратися на роботу і додому, а гості міста не мають можливості доїхати до пункту призначення», – йдеться у тексті петиції.


Нагадаємо, що питання про будівництво нової дороги біля Львівського аеропорту піднімалося ще перед Євро-2012.  Її мали звести, аби забезпечити інженерну та транспортну інфраструктуру для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012». Тоді планувалося, що дорога матиме чотири смуги, а її будівництво частково фінансуватиметься з держбюджету. Однак через відсутність фінансування дорогу так і не збудували.

Тоді будівництво дійшло до садових кооперативів на Кульпарківській і через відсутність земельних рішень та фінансування проект заморозили, та обіцяли відновити його до Євробаскету-2015, проте і тоді збудувати нову дорогу не вдалось.

У лютому 2018 році ЛКП «Львівавтодор» отримав дозвіл на розроблення проекту землеустрою для продовження вул. Ряшівської. Пізніше міський голова Львова Андрій Садовий заявив у коментарі ZAXID.NET, що будівництво вулиці може розпочатись у 2019 році.

Додамо, що ця дорога передбачена генеральним планом Львова для формування радіально-кільцевої мережі магістральних вулиць та розвантаження центральної частини міста від руху транзитного транспорту.

Зараз вул. Ряшівська з’єднує вул. Городоцьку і вул. Патона та має довжину близько 500 м. У разі добудови Ряшівської від вул. Патона до Кульпарківської, довжина вулиці становитиме майже 4 км.