Понеділок, 4 Березня

Депутати Львівської міськради підтримали ідею будівництва метро

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 11 липня, депутати Львівської міськради підтримали електронну петицію, що передбачає розморозити проект львівського метрополітену. Відповідну петицію під час засідання сесії підтримали 34 депутати. Про це повідомляє Zaxid.net.

Петицію про розмороження проекту львівського метро зареєстрував Василь Лозовий 14 травня і 14 червня вона зібрала необхідну кількість голосів (500).

Виступаючи перед депутатами міськради, Василь Лозовий заявив, що через 10-15 років частиною Львова можуть бути Винники, Брюховичі, Сокільники, Дубляни, Малехів та інші довколишні населені пункти і, щоб запобігти транспортним колапсам, треба збудувати метро. За його словами, майбутнє львівське метро може бути, як наземне, так і підземне.

Автор петиції також пропонує заборонити проводити будь-які роботи з будівництва метро у радіусі 1 км від Львівської міськради.

Розглянувши петицію львів’янина, депутатська більшість підтримала ідею облаштування метрополітену у Львові. Відтак департамент житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання має розробити дорожню карту щодо вирішення цього питання.

Нагадаємо, що розмови про метро у Львові тривають ще з радянських часів. Після невдалої спроби в середині 80-х провести лінію підземного трамваю, через що пошкодили історичні будівлі, цю ідею відклали.