Неділя, 23 Червня

На місці зачиненого ресторану «Шекспір» у Львові збудують апарт-готель

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Депутат Львівської міської ради Петро Адамик, його дружина Яна Адамик та колишній депутат Петро Соболь планують збудувати апарт-готель з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вулиці Любінській, 144, де до 2021 року функціонував один з найстаріших ресторанів у Львові «Шекспір», пише Твоє Місто.

Сьогодні, 26 січня, виконавчий комітет ЛМР затвердив містобудівні умови та обмеження. Так, Петро Адамик і співвласники отримали дозвіл на нове будівництво апарт-готелю з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, даховою котельнею та підземною автостоянкою.

«Це рішення пропонується зі змінами, зокрема, щодо висотних параметрів цієї забудови. Перша правка стосується висотності, зважаючи на об’єкт, який поруч. Архітектори заявили, що з точки зору існуючих параметрів є можливість досягти параметрів 1:1 по відношенню до номерів. Також важливе питання облаштування кількості паркомісць – буде дворівневий паркінг, а також повноцінне укриття», – сказав під час засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Зазначимо, що забудовник також має облаштувати громадський простір з фасадного боку будівлі з боку вулиць Виговського та Любінської. Сама будівля буде мати кілька рівнів, а найвища сягатиме 12 поверхів. Зазначимо, що висота готелю не має перевищувати 44,4 м, але її мають погодити з львівським аеропортом.

Нагадаємо, що ресторан «Шекспір» на вулиці Любінській, 144 у Львові закрили у листопаді 2021 року. Він працював у місті близько 17 років і був одним із найстаріших. Ресторан розташовано у дворівневому будинку неподалік Львівського аеропорту. В інтер’єрі закладу панує класичний англійський стиль – оздоблення натуральним деревом темних порід, шкіряні меблі, картини в масивних рамах, зал з каміном.

За даними YouControl керівником ТзОВ «Британський дім», що зареєстровано за адресою на вулиці Любінській, 144, є Христина Химчак, а засновниками – колишній депутат Львівської міської ради і засновник компанії «Дорожні Технології» Петро Соболь та депутат ЛМР Петро Адамик.