Вівторок, 28 Червня

День добровольця: у Львові військовий оркестр зіграв на залізничному вокзалі (фото, відео)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

За даними Адміністрації Президента, зараз у складі Збройних сил України несуть службу 170 тисяч добровольців, пише 5 Канал

У Львові добровольців вітав військовий оркестр Академії сухопутних військ. На залізничному вокзалі виконали стрілецькі і повстанські пісні, а також марш нового війська. Таким чином виконавці вшанували учасників визвольних рухів, які боролися за незалежність країни.

“Дуже потужна музика. Цікаво, незвично, що заходиш на вокзал і приємні враження. Дуже гарно співають. Такі виступи потрібно робити частіше”, – ділиться враженнями Світлана Синюк.

“Для нас це, як вшанування їхньої мужності героїзму за відстоювання незалежності суверенітету та цілісності України. Ми їх пам’ятаємо не забуваємо”, – розповів керівник військового оркестру Академії сухопутних військ Богдан Катриняк.

Нагадаємо, в Україні відзначають День добровольця. Його заснували у січні 2017-го. З того дня щороку держава вшановує мужність та героїзм захисників української незалежності.

За даними Адміністрації Президента, зараз у складі Збройних сил України несуть службу 170 тисяч добровольців.

Фото: Академія сухопутних військ

Фото: Академія сухопутних військ

Фото: Академія сухопутних військ

Фото: Академія сухопутних військ

На передовій сьогодні побував Президент, щоб привітати захисників, які боронять Східні кордони держави. Зокрема, завітав на позиції підрозділу спеціального призначення “Азов”. Президент подякував тим, хто після Революції Гідності пішов захищати країну.

Share.