Де зупинятимуться трамваї після реконструкції Двірцевої

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Після реконструкції площі Двірцевої у Львові кінцева зупинка трамваїв розташовуватиметься усього за 30 метрів від головного входу у вокзал. Про це повідомляє Твоє Місто.

Зараз найближча трамвайна зупинка на початку вулиці Чернівецької, що веде до вокзалу, розташована на відстані майже 140 м від входу в будівлю. Оскільки мешканцям і гостям Львова часто незручно долати таку відстань з багажем, зупинку перенесуть.

Також проект реконструкції площі перед головним залізничним вокзалом Львова передбачає облаштування нового диспетчерського пункту для відпочинку водіїв електротранспорту, що буде одразу біля зупинки. На площі облаштують і додаткові трамвайні колії, де може стояти трамвай на час відпочинку водія.

Візуалізація реконструкції пл. Двірцевої

Візуалізація реконструкції пл. Двірцевої

Для додаткової зручності пасажирів передбачено великі павільйони зупинок з освітленням в дашку та електронними табло, які сповіщатимуть про прибуття трамваїв. Запроектовано також безбар’єрний захід на всі платформи, висота яких не перевищуватиме 25 см.

Окремо пропрацьовано технологічні рішення, що дозволять суттєво підвищити експлуатаційну надійність та швидкість руху трамвайних вагонів через площу, а саме — сучасні автоматизовні трамвайні стрілочні переводи європейської якості, що вирізняються довговічністю та надійністю в експлуатації. Разом з тим суттєво зміниться якість комплектуючих у новозбудованій контактній мережі.

Також вперше у практиці Львова будуть використані надійні та елегантні металеві опори контактної мережі, що дозволять мінімізувати загальну кількість опор та кабелів контактної мережі в повітрі. На опорах передбачено розміщення світильників для уникнення перевантаження площі великою кількістю електричних опор.

Водночас колії на вул. Чернівецькій, які реконструювали два роки тому, залишаться без змін.

Нагадаємо, 13 травня вулицю Чернівецьку перекриють для руху трамваїв для проведення наступного етапу ремонтних робіт. Відтак кінцева зупинка трамвайних маршрутів № 1, № 4, № 6 та № 9 із залізничного вокзалу буде переміщена до ТРЦ «Скриня», де на вулиці Городоцькій облаштують тимчасові зупинки.

Share.