Вівторок, 27 Лютого

Де у Львові залишається найбільше сміття (інфографіка)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За 27 червня 2017 року з міста було вивезено 880 тонн ТПВ, з них — 655 тонн — за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 255 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС. Про це повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Відтак, динаміка щодо вивезення ТПВ покращилась — вивезено на 280 тонн більше сміття, ніж продукує місто в добу. Однак станом на ранок 28 червня переповнено було ще 33% майданчиків житлового фонду.

Того ж ранку у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими були 406 майданчиків, що становить 33%. У розрізі районів: Шевченківський – 111 не вивезених майданчиків, Залізничний – 41, Личаківський – 2, Франківський – 78, Сихівський – 174. Очищені всі майданчики у Галицькому районі.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими були 12 майданчиків (з них: 5 – біля закладів освіти, 3 – біля закладів охорони здоров`я, 4 – біля супермаркетів), а це 5% від загальної кількості.

«Від імені громади міста Львова дякуємо усім громадам, мерам міст, які пішли нам на співпрацю та надали допомогу у вивезенні і захороненні ТПВ», — зазначив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань ЖКГ.

Джерело