П’ятниця, 19 Липня

ДБР розслідує побиття ухилянта працівниками ТЦК у Самборі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Військова прокуратура зареєструвала кримінальне провадження через побиття чоловіка в приміщенні Самбірського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) на Львівщині. Відповідне відео з’явилося 19 вересня у Telegram-каналі.

На оприлюдненому відео видно, як чоловік у формі завдає удари руками і ногами цивільному, вживає нецензурну лайку та погрожує йому пістолетом. Інший військовий намагається заспокоїти свого колегу.

На іншому відео постраждалий, який назвав себе харків’янином Вадимом Спокойним, просить про допомогу. За даними видання Lviv.Media, чоловік є одним з ухилянтів, яких затримали на кордоні і тимчасово поселили в Самборі.

На інцидент відреагували у Львівському обласному ТЦК та СП, де за цим фактом призначили службову перевірку.

«На відео видно частину події, тож, що саме відбулося в даній ситуації і що передувало діям військовослужбовців, з’ясовується. На час службової перевірки дані військовослужбовці відстороненні від виконання обовʼязків до зʼясування усіх обставин», – йдеться в повідомленні обласного ТЦК.

За цим фактом Львівська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону відкрила кримінальне провадження за порушення статутних правил, взаємовідносин між військовослужбовцями із застосуванням зброї (ч. 3 ст. 406 ККУ). Обставини інциденту розслідує ДБР.