«Данон Україна» прокоментувала рекламу за участі російського актора Пореченкова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 8 червня, стало відомо, що російський актор Михайло Пореченков знявся у російській рекламі йогурту Actimel, який виробляє французька компанія Danone. Користувачі в коментарях до відеоролика різко розкритикували французьку компанію за співпрацю з ним і закликали бойкотувати її продукцію.

Актор у жовтні 2014 року незаконно прибув на окуповану частину Донбасу, де відкрив вогонь з великокаліберного кулемета у бік українських військових, які захищали Донецький аеропорт. Щодо Пореченкова порушено кримінальне провадження за статтею «тероризм», його оголошено у розшук.

Компанія «Данон Україна» заявила, що є частиною міжнародної групи Danone та не може впливати на формування рекламної політики інших країн, зокрема і Росії.  Так компанія прокоментувала рекламний ролик Danone, у якому знявся російський актор Михайло Пореченков.

«Компанія «Данон Україна» є частиною всесвітньо відомої міжнародної Групи, яка працює в 140 країнах світу. Локальні офіси в кожній країні функціонують незалежно, опрацьовуючи завдання та виклики підпорядкованих ринків та керуючись локальними потребами споживачів. Саме тому, ми в Україні не можемо впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політик інших країн, зокрема і Росії», — пояснили у компанії.

«Ось уже понад 20 років наша компанія доброчесно працює, виробляючи високоякісну продукцію для своїх споживачів в Україні, залишаючись відповідальним суб’єктом бізнес-спільноти. Ми завжди дбали і дбаємо не лише про економічні цілі, але й про суспільство, підтримуючи соціальні проекти, інвестуючи у виробничі потужності, створюючи нові робочі місця, підтримуючи благодійні організації та лікарні продукцією, а в період епідемії коронавірусу – індивідуальними засобами захисту.

Вся наша продукція виробляється в Україні (виключно з українського молока на 2-х українських заводах) або країнах Європейського Союзу. Бренд Актімель, зокрема, виробляється та імпортується в Україну з Бельгії. А понад 1000 наших працівників в Україні щодня вкладають душу в свою роботу, аби ми з вами вчасно отримували найякіснішу та корисну продукцію»/