П’ятниця, 2 Грудня

ДАБІ видала дозвіл на реконструкцію трамвайного депо на вулиці Сахарова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ДАБІ видала дозвіл на реконструкцію старого трамвайного депо у Львові. Територію депо перетворять на креативний простір із коворкінгами, офісами та фудкортами.

Як повідомив ZAXID.NET директор компанії Lem Station Михайло Лемак, що займається реконструкцією депо, з 15 жовтня тут розпочнуть безпосередні роботи.

«Ми розпочинаємо з реконструкції нежитлової частини, де були розташовані монтажні електричні цехи, медпункт. Там будуть розміщені офісні приміщення, коворкінг, мітінг-руми, старптап-інкубатори та кафе для потреб резидентів проекту. Реконструкція першої черги триватиме близько року і передбачатиме реконструкцію будівлі А-3 та облаштування громадського простору поруч з будівлею», – розповів Михайло Лемак.

Реконструкцію території депо поділять на три етапи: спочатку відремонтують монтажні електроцехи та медпункт, а також облаштують громадський простір зі сторони вулиці Героїв Майдану. Потім відновлять правий та центральний ангари та відремонтують площу поруч із ними. На третьому етапі реконструюють колишню компресорну станцію та облаштують паркомісця довкола будівлі.

Візуалізація

Нині на території депо проводять різноманітні заходи. Як уточнив ZAXID.NET Михайло Лемак, заходи тут тимчасово припинять проводити тоді, коли розпочнуть другу чергу реконструкції, що триватиме впродовж 2021 року. Загалом же ревіталізувати старе депо планують за два-три роки.

У січні 2020 року виконком ЛМР видав містобудівні умови та обмеження на реконструкцію першої черги трамвайного депо. Втім дозвіл на початок робіт від ДАБІ отримали лише 7 жовтня.

Нагадаємо, територію старого трамвайного депо на перетині вулиць Сахарова та Вітовського планують перетворити на інноваційно-креативний простір. У липні 2017 року Львівська міськрада оголосила інвестиційний конкурс на ревіталізацію старого трамвайного депо. Переможцем конкурсу стало ТОВ «Лем Стейшн», власниками якого є співзасновник ІТ-компанії N-iX Дмитро Косарєв, підприємець Олег Мацех, ресторатор та співвласник Kumpel Group Марк Зархін, співзасновник ІТ-компанії SoftServe Тарас Кицмей, власник готелю «Леополіс» Тарас Добрянський та представник фінської інвестиційної компанії K.Hartwall Invest Олег Дрінь.