Понеділок, 4 Березня

Coursera надасть безробітним українцям безкоштовний доступ до 3800 онлайн-курсів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Платформа масової онлайн-освіти Coursera надасть безробітним українцям безкоштовний доступ до 3800 онлайн-курсів. Україна стане одною з перших країн, де запрацює така ініціатива.

Про це йдеться в блозі компанії.

Подавати заявки на навчання мають право тільки державні установи у справах безробітних (у випадку України – Центри зайнятості). Окремі особи цього зробити не можуть.

Україна входить до числа країн першої хвилі, де буде доступний каталог. Також програма діятиме в окремих штатах США, Колумбії, Коста-Риці, Греції, Малайзії, Панамі та Узбекистані. У Coursera планують зробити можливість навчатись безробітним і в інших країнах.

Зареєструватися на онлайн-курси можна буде до 30 вересня, а проходити – до кінця року. Теми охоплюють широкий спектр від цифрового маркетингу та аналітики до хмарних обчислень і розробки додатків. Партнерство Coursera з декількома великими технологічними розробниками дозволяє користувачам отримувати кваліфікації, спеціально призначені для цих компаній, такі як IT-підтримка Google або професійні сертифікати IBM z/OS Mainframe. Звичайна ціна таких курсів – $399 на рік.

Конкуруючі онлайн-платформи навчання Kaplan і Udacity також недавно почали пропонувати безкоштовні ресурси для розробки і навчання в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка, за оцінками Міжнародної організації праці, торкнулася приблизно 2,7 мільярда фахівців по всьому світу.

Проект масових онлайн-курсів Coursera був заснований професорами Стенфордського університету. У грудні 2019 року платформа мала 47 мільйонів користувачів. “Кращий стартап 2012 року” за версією TechCrunch.