П’ятниця, 1 Березня

Чистка зубів VS відбілювання. Що краще обрати для здорового вигляду порожнини рота?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Усі по-різному ставляться до відбілювання, деякі проходять процедуру регулярно, інші не хочуть настільки різко змінювати відтінок зубів, треті – вважають, що відбілювання руйнує емаль. Так чи інакше, в сучасному світі існують альтернативні способи боротьби з жовтизною зубів. Сьогодні ми поговоримо про ультразвукову чистку зубів. Це відносно новий метод в Україні, який з кожним роком набирає популярність, і зовсім не даремно, адже ультразвукова чистка зубів дозволяє відновити природний колір зубів без будь-яких пошкоджень емалі, а також запобігти багатьом небезпечним захворюванням порожнини рота. Давайте дізнаємося, як саме ультразвук може допомогти Вам повернути гарну посмішку і здорові зуби.

Чому зуби змінюють колір?

          Зуби змінюють відтінок на неприродний з різних причин:

  • Погана гігієна порожнини рота – накопичення нальоту і утворення каменів (основна причина);
  • Спадковий фактор – вроджено жовтуваті зуби;
  • Тонка емаль, через яку просвічується дентин;
  • Вікові зміни зубів;
  • Куріння;
  • Продукти харчування та напої, що містять барвники;
  • Флюороз – високий рівень фтору;
  • Травми зубів;
  • Бруксизм – скрегіт зубами уві сні.

   Найчастіше жовтизну зубів провокує кілька факторів, тому важливо спочатку відвідати фахівця, перш ніж записуватися на будь-яку процедуру.

Чи потрібно відразу робити відбілювання?

     Відбілювання рекомендується виконувати на здорових або пролікованих зубах, так як відбілюючі гелі можуть негативно подіяти на пошкоджені ділянки емалі. Відбілити зуби можна швидко, буквально за годину, за допомогою ультрафіолетової лампи, або використовувати нічні капи, які поступово освітлюють емаль. Радимо проходити дану процедуру тільки якщо Ваш природний відтінок зубів Вас не влаштовує, тобто, навіть після різних методів гігієни зуби залишаються жовтими. Альтернатива – це ультразвукова чистка зубів, про яку ми розповімо докладніше.

Ультразвукова чистка зубів

     Варто відразу сказати, що ультразвукова чистка зубів не зробить Ваші зуби білосніжними як з голлівудського фільму. Чистка ультразвуком дозволяє видалити м’який зубний наліт, тверді камені, у тому числі під яснами, і повернути первозданний колір зубної емалі.

    Навіть якщо Ви в результаті зважитеся відбілити зуби, спочатку потрібно видалити весь наліт, щоб підсумковий ефект був максимально позитивним. Ультразвукова чистка зубів виконується скалером – спеціальним апаратом з руків’ям, на кінці якого є металевий гачок.

     З рукояті надходить потужний потік води, а ультразвукові хвилі направляються на емаль. Від цього руйнуються навіть найтвердіші камені всього за 30-40 хвилин.

Де роблять ультразвукову чистку зубів в Ірпені?

     Ваші зуби стали жовтими? Можливо, з’явився неприємний запах з рота? Це може бути через появу зубного нальоту або каменів. Ефективно усунути цю проблему всього за одне відвідування стоматолога допоможе ультразвукова чистка зубів. Записатися на процедуру в Ірпені можна в «My Smile» – одну з найсучасніших стоматологічних клінік в Київській області. Зробити це можна на сайті «My Smile» або по телефону + 38-066-516-12-37.

*партнерська публікація