Чотири будівлі Львова стали переможцями архітектурного конкурсу. Перелік, фото

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Центр Шептицького було перенесено з номінації «Освітні заклади» в номінацію «Офісні споруди» і не було премійовано взагалі, Твоє місто.

У п’ятницю, 8 грудня, в Любліні відбулося нагородження переможців конкурсу «Кришталева цегла» на найкращу будівельну інвестицію 2017 року, повідомляє прес-служба ЛМР.

Чотири будівлі Львова стали лауреатами конкурсу:

• ІТ-будинок (архітектор Віктор Шевчук);

• ЖК «Місто трав» (архітектори Володимир Йосипчук, Назар Шклянка);

• ЖК «Бортнянський» (архітектор Роман Нарольський);

• Приватний будинок по вул. Мишуги, 43 (архітектор Юліан Чаплінський).

«Центр Шептицького за незрозумілих причин було перенесено з номінації “Освітні заклади” в номінацію “Офісні споруди” і не було премійовано “кришталевою цеглою” взагалі. Натомість в номінації “Освітні споруди” було обрано на перше місце дитячий садок в Білорусії, і таке рішення здивувало всіх присутніх», – зазначив начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський.

Метою конкурсу «Кришталева цегла» є розвиток співпраці країн та регіонів по обидві сторони східного кордону Європейського Союзу. Партнерами конкурсу є представники урядів, установ, будівельних організацій та охорони навколишнього середовища, технічних університетів, галузевих організацій та товариств.

Share.