“Чоткий паца з Рівного” знищує російських окупантів на сході – штаб ООС

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Автор культового в мережі мему про економічну ситуацію у 2014 році Іван Мартинов, більш відомий як “чоткий паца з Рівного”, зараз воює проти російських окупантів у складі 68-ї єгерської бригади ЗСУ. Про це повідомили у штабі Операції об’єднаних сил.

Фраза Мартинова “це мєрзость, це реально мєрзость” стала інтернет-мемом.

“Сьогодні “чоткий паца” впевнений: окупанти – це мєрзость, і без жалю знищує їх у складі окремої єгерської бригади на Донецькому напрямі”, – пишуть у штабі ООС.

Там розповіли, що попри широку популярність Мартинова в мережі, мало хто знає, що він брав активну участь у Революції гідності, потім воював у складі добровольчого батальйону на Донбасі, після чого підписав контракт із ЗСУ, де відслужив п’ять років.

“Дембель” вийшов не дуже тривалим. Після служби приїхав до батька, три місяці відпочив та знову довелося йти на війну. [24 лютого] зателефонували з сільради: “Ваня, збирайся!” Я заварив собі каву, але випити її не встиг – приїхала машина, і ось я вже у військкоматі”, – розповів боєць ЗСУ.

Як зазначили в штабі ООС, після перемоги над Росією “чоткий паца” планує одружитися і поїхати подорожувати – “подивитися світ без рашистської гидоти”.