Вівторок, 29 Листопада

Чорнобаївка – ювілей: українські захисники 10 раз розбили російських окупантів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Військовослужбовці Збройних сил України вже вдесяте розгромили армію російських окупантів на аеродромі в Чорнобаївці. Про це повідомив радник голови офісу президента Олексій Арестович на своїй сторінці в Facebook, пише ШоТам.

За його словами, одразу після розгрому окупанти почали втікати.

«Десятий раз Чорнобаївки – зустрічай! Наразі спостерігаємо масовий рух російських військ через Антонівський міст – тікають! Таке вже було кілька днів тому, під час сьомого разу. З місяцем початку операції вас, хлопці. Біжіть. Ех, шкода, відео не можна викласти. Яскраве відео», – написав Арестович.

Додамо, Арестович відредагував свій допис одразу після публікації. У першій версії він припустив, що бійці ЗСУ ліквідували когось із офіцерів російської армії.

«Феномен Чoрнобаївки»

Кілька днів тому стало відомо, що українські військові захопили карту, з якою окупанти йшли у наступ на Україну, і з якої зрозумілий «феномен Чорнобаївки».

Як пише видання defence-ua.com, на цьому аеродромі під Херсоном рашисти розмістили штаби майже всіх підрозділів свого угрупування: 22 армійського корпусу, 7-ої десантно-штурмової дивізії, 127-ої окремої бригади розвідки та 20-ої мотострілецької дивізії. А найголовніше — командний пункт всього угрупування військ РФ на цьому напрямі.

Уже після першого артилерійського удару вся організація російських військ, найімовірніше, була схожа на «пожежу у борделі». Тобто приймались абсолютно алогічні рішення, які лише погіршували ситуацію, все це множилось на так званий «особистий контроль» штабних генералів.

Для росіян цей аеродром – стратегічно важлива локація. Там сили РФ базують свої гелікоптери та поступово підтягують сили та техніку з окупованого Криму.

«Вертоліт тільки у кіно може сідати, де хочеш, літати, де хочеш. Потрібна вертолітна топографічна привʼязка й аеродромне забезпечення, тому вони змушені обирати аеродром. Вони грають у «пʼятнашки», намагаються пересуватися, щоб не стояти в одному місці, але не можуть його не використовувати. Там склався такий вузол, і на цей вузол прилітають і ще будуть прилітати», – пояснив феномен Чорнобаївки радник голови ОП Олексій Арестович.