Середа, 21 Лютого

Чому для ударів по Львову та області окупанти використовують ракети “Калібр”: пояснення фахівця

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

“Калібр” – це ракети, які, між інших, використовує росія у війні проти України. Вони точніші за решту й їх важче збити.

Однак ними чомусь гатять лише по Львову. Про це 24 каналу сказав військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

За його словами, якщо було б бажання знищити якийсь об’єкт досить ефективно та швидко, і не гатити по ньому по 5 – 7 разів, до для цього використовували б найбільш високоточну та ефективну зброю, а не старі радянські ракети (типу П-800 чи Х-22 – вони не можуть похвалитися прицільністю).

Однак саме ними б’ють по Одеській області. Разом з тим, точнішим “Калібром” гатили по об’єктах у Львівській області.

“Річ у тім, що саме ракети “Калібр” у Росії є в дефіциті. Тому їх і використовують, щоб знищити об’єкт, наприклад, у Львові”, – сказав Коваленко.

Він пояснив, що саме ці ракети важко перехоплювати нашим силам протиповітряної оборони. Тож росіяни їх економлять та перестраховуються. Тож це вкотре свідчить про брак зброї в російської армії.

Коваленко також впевнений, що Збройні Сили України знищили вже майже 50% від їхньої спроможності безпілотних літальних апаратів (436 одиниць – 24 канал). Але стосується не лише безпілотників. Майже по кожній з позицій у них втрати складають 40 – 50%, запевнив він.