Четвер, 29 Вересня

Чеський перевізник переніс запуск потяга із Праги до Мостиськ

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Приватний чеський залізничний і автобусний оператор RegioJet минулого тижня поповнив свій парк рухомого складу дев’ятьма спальнями вагонами, які раніше експлуатувалися в Німеччині концерном Deutsche Bahn. А раніше анонсований поїзд з Праги до кордону з Україною хочуть запустити в грудні 2020 року. Таким чином RegioJet “готується до експансії в Україну”.

Про це інформує ЦТС, посилаючись на інформацію чеських ЗМІ.

“Ми готуємося, серед іншого, до встановлення сполучення з Україною, а також з іншими європейськими країнами в майбутньому”, – прокоментував прес-секретар компанії Алеш Ондрюй.

“RegioJet – найбільший приватний пасажирський залізничний перевізник в Центральній Європі, який до цих пір інвестує в розвиток свого рухомого складу і інтенсивно готується до повноцінної експлуатації в літній сезон”, – додав Ондрюй. За його словами, інтерес до квитків значно виріс в останні дні.

RegioJet хоче запустити потяг з Праги через Польщу до кордону з Україною (до Медика) з грудня цього року. Компанія вже подала відповідну заявку до Адміністрації залізничного транспорту Польщі (UTK) з очікуваними графіками.

Нагадаємо, що до початку поширення пандемії к-вірусу RegioJet планував запустити вказаний поїзд з 14 червня поточного року. Ще раніше, в серпні 2019 року, в компанії повідомляли, що поїзд буде курсувати  із Праги через Пардубіце, Остраву, Богумин, Краків, Жешув, Перемишль, Медику до станції Мостиська 2, що на Львівщині. Передбачалося, що далі з Мостиська до Львова пасажири змогли б добиратися автобусом.

Що стосується придбаних у Deutsche Bahn спальних вагонів, то мова йде про вагони моделі Bvcmz. 18 подібних вагонів чеський оператор купив в Німеччині в минулому році. Кожен з них розрахований на перевезення 60 пасажирів в 10 купе. Вони оснащені кондиціонерами і можуть експлуатуватися на швидкості до 160 км/г. Вагони обладнані вакуумними туалетами, деякі з них пристосовані для перевезення пасажирів в інвалідних колясках.

Share.