Вівторок, 28 Червня

“Червоні килими в минулому”: Укрзалізниця анонсувала нові вагони

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Компанія “Укрзалізниця” у 2019 році планує ввести в експлуатацію 40 нових вагонів, у яких не буде килимових доріжок і лінолеуму.

Як повідомив у Facebook керівник компанії Євген Кравцов, замість цього в потягах буде суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги.

“Анонсую гарні новини: цьогорік із заводу ми отримаємо 40 нових вагонів. Вони будуть без звичних різнокольорових доріжок і розкритикованого пасажирами лінолеуму. Замість них — суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги”, — зазначено в повідомленні.

За його словами, УЗ не могла собі дозволити такі зміни раніше, оскільки йдеться про високу ціну.

“Чому не робили це раніше і не змінюємо килими одразу в усіх вагонах? Тому що ціна чимала. Але перші 10 вагонів (повноцінний склад нового потяга) отримаємо вже в березні. Там, до речі, є ще декілька новинок. Виробникові ми прописали нові технічні умови. Будемо чекати зворотного зв’язку від пасажирів”, — підсумував керівник компанії.

Де червоні килими? В минулому. Проанонсую гарні новини: цього року з заводу ми отримаємо 40 нових вагонів. Вони будуть без звичних різнокольорових доріжок і розкритикованого пасажирами лінолеуму. Замість них – суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги. Чому не робили це раніше і не міняємо килими одразу у всіх вагонах? Бо ціна чимала. Але перші 10 вагонів (повноцінний склад нового поїзда) отримаємо вже у березні. Там, до речі, є ще кілька новинок. Виробнику ми прописали нові технічні умови. Тож будемо чекати на зворотний зв’язок від пасажирів.

Gepostet von Євген Кравцов am Dienstag, 5. März 2019

Користувачі мережі бурхливо відреагували на таку новину: “Гарні новини! Молодці”, “Невже це сталося?!))) Круто!!!”, “Нарешті! Невже доріжками комплектують на заводі? Що заважає прибрати цей совок із усіх вагонів уже завтра? (Не чекаючи, поки вони згниють)”, “А на аукціон килими виставлять? Як раритет. Цей килим із 1974 року проїхав 5 країн і декілька мільйонів км”, “Це історичний день”.

Share.