П’ятниця, 19 Квітня

Черги на західному кордоні поступово зменшуються

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Потік людей, які бажають перетнути кордон залишається значним, але черги поступово зменшуються. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко.

«На пункті пропуску Шегині черга починається з Мостиськ. Загалом у ній близько 1800 автомобілів. На пункті Краковець проїзд через кордон кращий.

Біля воріт пішого переходу скупчень людей на помітно. Черга з авто простягається на 7 кілометрів. На пункті пропуску Рава-Руська біля воріт пішого переходу черга 70-100 чоловік та 10 кілометрова черга з авто», – повідомив заступник.

Загалом за добу на пунктах пропуску Львівської області оформлено на виїзд майже 50 тисяч осіб, а від початку війни – понад 200 тисяч.

«Закликаю людей, які їдуть власним транспортом, робіть зупинку у Львові, щоб не створювати скупчень. Зі свого боку ми надамо вам допомогу. Також звертаюсь до мешканців Львівщини, покинути країну в час війни чи ні – це особиста справа кожного.

Однак, якщо у вас не має маленьких дітей, прошу, не виїжджайте, в області зараз безпечно. Ви потрібні тут, кожен з нас має допомагати ЗСУ. Плетіть сітки, ставайте волонтерами в гуманітарних штабах, готуйте їжу і будьте разом з мільйонами українців на рідній землі», – додав Юрій Бучко.