Через вчорашню грозу у Львові повалено понад 150 дерев

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Через вчорашню грозу у Львові зафіксовано понад 150 повалених дерев.

За інформацією Ірини Маруняк на місцях працюють комунальні служби — розкрижовують дерева і розчищають проходи. Також завтра, в суботу, для комунальних служб буде робочий день, щоб ліквідувати усі наслідки негоди.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Фото ЛМР

Фото: Юрій Батенчук

«Через вчорашню негоду у Львові повалено багато дерев — це більше 150. Сьогодні і завтра на місцях працюють комунальні служби, щоб все розчистити і забрати. Тому в суботу для комунальників буде робочий день.

Також негода спричинила невеликі підтоплення. Зокрема, було підтоплення на Сихові на мості. Та причина у тому, що на заправній станції закрили дощоприймач. Було підтоплення під’їздів. Управляючі компанії працюють. Також затопило 37 дахів.

Щодо електричних мереж, то на мережах ЛКП «Львівсвітло» виявлено 19 поривів. З них 7 вже ліквідовано, а решту ліквідують до кінця дня. Також ЛКП «Львівелектротранс» зафіксував 3 пориви на своїх мережах.

Також на вул. Княгині Ольги 4 будинки без електрики — підтоплена підстанція”, — розповіла Ірина Маруняк.

Начальниця міського управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова повідомила про близько 50 повалених дерев на Високому замку.

фото Oleksandra Sladkova

фото Oleksandra Sladkova

фото Oleksandra Sladkova

фото Oleksandra Sladkova

фото Oleksandra Sladkova

“Впало близько 50 дерев парку, причому більшість на одному схилі біля ресторану на вул.Кривоноса. Тепер там діра. Найбільше поламалися клени, ясени переважно вирвало з коренями (коренева хвороба ясенів здається прогресує), розкришилися буки.

Буків шкода особливо, мій улюблений пурпуролистний бук в сквері Просвіти залишився без верхівки і третини гілок. Тепер він потребує каблінгу і дуже дбайливої обрізки, яку ще неясно кому виконати.

Каштани поламалися всі які були порожні всередині, боюся таких дуже багато. Встояли серед лісоповалу, як не дивно, всі в‘язи і молоді каштани.”, — йдеться у повідомленні.