Вівторок, 28 Травня

Через протести у Винниках нардепи попросили голову СБУ порушити справу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народні обранці ВРУ попросили голову Служби безпеки України Івана Баканова порушити кримінальну справу через протести у Винниках на Львівщині, куди нібито мали привезти евакуйованих з Уханя громадян України.

“Просимо порушити кримінальне провадження, виявити та притягти до відповідальності осіб, які закликали до вчинення дій, що загрожують громадському порядку, перекривали трасу та блокували госпіталь з метою недопуску на територію України евакуйованих з міста Ухань громадян України”.

На думку депутатів, дії громадян у Винниках містять ознаки злочину за ст.295 КК (заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку).

З невідомих причин бланк документа датований 25 вересня 2019 року. Загалом заяву підписало 33 народних обранці. Серед підписантів і львів’янин, народний депутат від «Слуги народу» Святослав Юраш.

Нагадаємо, вчора, 19 лютого, у містечку Винники у Львівській області люди притягли шини та перекрили в’їзд до госпіталю ветеранів війн та репресованих, бо боялися, що до них привезуть евакуйованих із китайського міста Ухань. На їхню думку, госпіталь абсолютно не пристосований до умов таких пацієнтів.

Паніка почалася у середу зранку, коли з госпіталю почали евакуйовувати пацієнтів. Протестувати вийшли навіть деякі працівники лікарні.