Через підпал сухої трави у Львові загорівся газопровід

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Через підпал сухої трави та дерев поблизу злітної смуги аеропорту “Львів” загорівся газопровід середнього тиску. Про це інформує Львівгаз.

“Зокрема, через високу температуру відбулось руйнування поліетиленової труби в місці виходу із землі та переході на стальний надземний газопровід. Станом на 22:44 год завдяки припиненню газопостачання пожежу вдалось локалізувати”.

Без газопостачання залишається с.Скнилів. Відновити газопостачання планують 30 березня, “орієнтовно в обід, після заміни аварійної ділянки газопроводу”

“Львівгаз” повідомляє, що звернеться до правоохоронних органів для того, аби знайти винних у підпалі та притягнути до відповідальності.

❗️Через підпал сухої трави та дерев сьогодні, 29 березня, близько 21:06 год поблизу злітної смуги ареропорту «Львів» загорівся газопровід середнього тиску. 🔥👉🏻Зокрема, через високу температуру відбулось руйнування поліетиленової труби в місці виходу із землі та переході на стальний надземний газопровід. ☝🏻Станом на 22:44 год завдяки припиненню газопостачання пожежу вдалось локалізувати. Зараз без газопостачання залишається с.Скнилів. Відновлення газопостачання відбудеться завтра, 30 березня, орієнтовно в обід, після заміни аварійної ділянки газопроводу.❗️АТ «Львівгаз» буде звертатись до правоохоронних органів для того, аби знайти винних у підпалі та притягнути до відповідальності. 🙏🏻Звертаємось до усіх мешканців Львова та області, не паліть суху траву! Це не жарт і може статись біда! Бережіть себе!

Gepostet von АТ "Львівгаз" am Sonntag, 29. März 2020

Share.