Понеділок, 4 Березня

Через карантин “Нова пошта” змінила правила видачі посилок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія “Нова пошта” ввела нову посаду адміністраторів, які на вулиці біля своїх відділень обслуговуватимуть клієнтів з оплаченими посилками.

Так буде знижуватися ризик передачі коронавірусу в приміщенні. Тепер люди, які прийшли отримати заздалегідь оплачену посилку, можуть не заходити до відділення. Адміністратор на вулиці сам підійде до них, проведе ідентифікацію і видасть посилку. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Також швидко оплатити посилку можна на вулиці за допомогою мобільного додатку “Нової пошти”.

Зараз обслуговують клієнтів на вулиці майже 500 адміністраторів відділень по всій Україні. Залежно від кількості клієнтів цю роботу виконують один або два працівники. Адміністратори працюють на вулиці при температурі від +10С і при сприятливих погодних умовах.

Обслуговування клієнтів на вулиці триває протягом усього робочого дня. У адміністраторів, як і у всіх інших працівників, є засоби індивідуального захисту – маски, рукавички і антисептик.

До речі, Нова пошта разом із китайським партнером Cainiao запустили доставку посилок із Китаю чартерними вантажними рейсами. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Під час карантину українці стали більше замовляти в закордонних інтернет-магазинах, йдеться в повідомленні. В основному, це доставки з Китаю та США. За підсумками березня кількість міжнародних посилок зросла на 30% порівняно з лютим.

За його словами, минулої п’ятниці з Китаю прилетів перший літак, в якому знаходилося 20 тонн вантажу. Це товари, які замовили клієнти «Нової пошти» на AliExpress.

Після митного оформлення посилки будуть доставлені клієнтам «Нової пошти» по всій країні. Такі рейси компанія планує виконувати на регулярній основі.