Середа, 21 Лютого

Частину вулиці Бандери почали облаштовувати за проектом Вулиці для всіх (Фото)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вулиці облаштують ділянку тротуару довжиною приблизно у 50 м за підготовленим раніше проектом, пише Tvoemisto.tv.

На вулиці Бандери навпроти головного корпусу Львівської політехніки почали реконструкцію невеликої ділянки тротуару за проектом «Вулиці для всіх», повідомляє ГО «Зручне місто».

Про наміри реконструювати приблизно 50 м тротуару для наочної демонтрації пропонованого проекту раніше в коментарі Tvoemisto.tv розповів директор Інститутe міста Олександр Кобзарев.

«Проект “Вулиця для всіх” триває. На площі перед Органним залом змінилося освітлення та будуть виконані деякі роботи з облаштування простору. Окрім того, через дорогу, навпроти Політехніки, буде облаштована частина тротуару так, як вона передбачається проектом, щоб продемонструвати, яким буде тротуар, якщо проект буде реалізовано. Тут не йдеться про ігнорування думки мешканців – ми просто хочемо показати, як проект виглядав би у реальності», – сказав він.

За його словами, загальна довжина оновленого тротуару не перебільшуватиме 50 метрів. Ця ділянка матиме кишені для стоянки автомобілів, також там буде перекладена плитка.

Нагадаємо, 26 листопала громадські слухання відхилили проект реконструкції вулиці Бандери «Вулиця для всіх». У березні у Львові створили комісію з реконструкції вулиці Бандери.