Понеділок, 24 Червня

Частину робіт з ремонту Замарстинівської планують розпочати цього року

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Проект вже тричі коригували, аби все зробити правильно і якісно. Про це розповів на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер додав, що велику частину робіт і коштів займають мережі, особливо, колектори, передає прес-служба львівської мерії.

«Все залежить від документації. Фактично, третій раз доопрацьовують сам проект. Я би хотів, щоб ми ще частину у цьому році зробили. Але це буде не велика частина. Основний об’єм робіт буде у наступному році. Бо треба мати кошти у достатній кількості, і сам проект має бути якісно вивірений. Добре, що ми зараз ці речі бачимо, а не потім, коли би почали роботи. Роботи дуже багато. Основне навантаження йде в мережі – колектори у великій кількості. Цей вузол вул. Личаківська-Мечникова – там було три колектори, збудовані 100 і більше років тому. Ми використали багато грошей і зусиль, щоб це правильно зробити. Рух відновили. Зараз завдання – йти далі по вул. Личаківській. Там також колектор в аварійному стані, його треба повністю замінювати. Цього не видно, а 70% усіх коштів йде вниз, в мережі. Це ніхто не бачить, але це треба робити», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, що дорожнє покриття на вул. Замарстинівській перебуває в поганому стані, а в липні мешканці, вимагаючи ремонту, обмалювали вибоїни на дорозі білою фарбою і посадили в них траву.