П’ятниця, 27 Січня

Частина мешканців Львова не отримають тепло вчасно через нерозпломбовані лічильники

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській міській раді обіцяють, що до кінця поточного дня відсоток будинків, в яких буде тепло, становитиме близько 85%. Решта мешканців не матимуть теплопостачання, поки працівники не розпломбують лічильники на котельнях, до яких подають газ, пише Гал-інфо.

За словами заступниці міського голови Ірини Маруняк, до кінця дня тепло подадуть до 85% львівських будинків. Проблемою, яка не дозволяє подати тепло в усі будинки міста є не розпломбовані лічильники на котельнях, які й повинні подавати тепло.

“На сьогодні тільки 24 котельні мають розпломбовані лічильники й туди подано газ. Ще необхідно розпломбувати лічильники на 89 котельнях”, – каже вона.

Як пояснила заступниця міського голови, працівники Львівгаз упродовж дня розпломбовували приблизно три-чотири лічильники, шо є дуже мало і тому теплоносій надходитить до мешканців сповільнено.

Павло Сербан, начальник Львівського відділення АТ “Львівгаз”, розповів, що компанія працює над розпломбуванням газової мережі по всій області.

“У нас по бюджетній сфері є близько 600 точок, які треба включити перед початком опалюваного сезону. Наразі залишилось 330 точок, які треба включити. Кожного дня працівники вмикають по 30-40 об’єктів. Це тривалий трудомісткий процес”, – сказав директор.

Він також зазначив, тепловики області заборгували Львівгазу 220 мільйонів гривень за розподіл газу.

Нагадаємо, 7 листопада міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про те, щоб розпочати опалювальний сезон у закладах охорони здоров’я, освіти та культури міста. На сьогодні, залишились ще 41 дитсадок та школа з 255 закладів, до яких не подали тепло.