Середа, 29 Березня

Битва за Донбас почалася, армія росії намагається прорвати оборону ЗСУ – Данілов

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Російські військові активізувалися на території Донецької, Луганської та Харківської областей. Про це Данілов розповів в ефірі спільного телемарафону “Єдині новини”.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов підтвердив, що вранці понеділка, 18 квітня, почалася активна фаза на сході.

Секретар РНБО зазначив, що російські військові активізувалися на території Донецької, Луганської та Харківської областей. Вони намагаються прорвати оборону українських військ. Він додав, що окупанти спробували піти у наступ вздовж лінії фронту у трьох областях України.

“Наші війська тримаються. Лише у двох місцях їм вдалося прорватися – це Кремінна та ще одне невеличке місто. Тривають бої. Ми не здаємо своїх територій. Спроба почати активну фазу у них почалася сьогодні зранку”, – сказав секретар РНБО.

Він також сказав, що чоловікам із тимчасово окупованих українських територій краще воювати на боці Україні, ніж йти в російську армію під примусом і ризикувати життям.

Українські військові у Маріуполі відкинули ультиматум здатись у полон. Військові експерти зазначають, що українські війська можуть триматися у Маріуполі довго, але у можливість втримати місто без підкріплення не вірять.

Варто зазначити, що раніше речник Міноборони повідомляв, що Росія завершила перегрупування своїх військ та готова до наступу на Сході. Серед завдань ворога – встановлення повного контролю над територіями Луганської та Донецької областей і забезпечення стійкості сухопутного коридору з окупованою українською територією Крим.