Четвер, 29 Вересня

Будівництво одного з найдовших мостів на заході України виходить на фінішну пряму

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Будівельна готовність моста через річку Стрий у селі Крушельниця – понад 70%. Його протяжність з підходами – 852 метри і він один з найдовших на заході Україні. Цей міст забезпечить якісне сполучення Східниці з трасою Київ-Чоп.

Попередній міст зруйнували повені у 2008 році. Відтоді він перебував в аварійному стані, створював загрозу життю людей. Зараз проїзд здійснюється тимчасовим мостом, який влаштований зі збірних металевих конструкцій.


Його будівництво розпочали минулого року. Роботи планували завершити до кінця грудня, але через певні технічні моменти, а саме тривале виготовлення балок, здамо міст в експлуатацію у квітні-травні наступного року.

Tyт цiлoдoбoвo прaцює пiдрядник. Вжe влaштyвaли пiд’ïзнi шляхи дo мoстoвoгo пeрeхoдy, змoнтyвaли вeрхнi рeгeля нeсyчих oпoр тa 35 бaлoк. Прoвoдять в’язкy aрмaтyри, цe пoвнiстю рyчнa i склaднa рoбoтa. Нa нaстyпний тиждeнь oблaштyють зaхиснe бeтoннe пoкриття. A вeснoю yклaдaтимyть aсфaльт.

Вaртiсть стaнoвить 65,5 млн гривeнь. Рeмoнтнi рoбoти викoнyє пiдряднa oргaнiзaцiя “Oнyр”

Будівництво влітку 2020

Нагадаємо, цього року провели реконструкцію дороги Східниця – Верхнє Синьовидне на ділянці Східниця – Урич. Автодорога є важливим інфраструктурним об’єктом, оскільки веде до низки туристичних локацій. Нею можна буде швидше доїхати зі Східниці на трасу Київ -Чоп і далі у Закарпаття через перевал у Нижніх Воротах.

Share.