Середа, 12 Червня

Будівництво комунальної школи та садочку в мікрорайоні Під Голоском профінансують приватні організації

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 3 лютого, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення, що передбачає залучення коштів приватних інвесторів на будівництво загальноосвітньої школи та дошкільного навчального закладу у мікрорайоні Під Голоском. Обидва заклади будуть у комунальними.

«Будівництво школи у мікрорайоні Під Голоском – це важливий соціальний проєкт. Він складається із двох частин, адже на виділеній земельній ділянці має бути і школа, і садочок. На це будівництво раніше був проведений архітектурний конкурс, який має свого переможця – з ним і укладений договір на проєктування. Сьогоднішнє рішення передбачає залучення приватних коштів до будівництва цієї школи. До нас звернулись дві приватні компанії, які своїм гарантійним листом засвідчують те, що готові профінансувати роботи. Натомість місто має виконати свої зобов’язання щодо оплати виготовлення проєкту. Я думаю, що це насправді дуже добрий приклад співпраці міста із бізнесом, який дасть хороший результат для цього мікрорайону», – зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Відтак, місто укладе тристоронній договір із ТзОВ «Резидент Девелопмент» та ТЗОВ «Голоско парк» на фінансування та виконання робіт щодо будівництва школи та дошкільного навчального закладу з облаштуванням парку на території житлового району Під Голоском. Нагадаємо, за інформацією департаменту містобудування, новозбудована школа вміщатиме 18 класів (450 учнів), дошкільний заклад розрахований на 70 місць.

Також у цьому мікрорайоні силами і коштом ще одного забудовника, компанії «Нова оселя», уже збудовано великий дитячий садок на 350 дітей. Він працює уже півтора року.