Понеділок, 26 Лютого

Британці розпочали буріння нафтогазової свердловини на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Cadogan Petroleum, британська нафтогазова компанія з активами в Україні, розпочала буріння нової свердловини «Вовче-2» на Битлянській нафтогазовій площі (Львівська обл.), повідомляє Енергореформа з посиланням на повідомлення компанії на сайті Лондонської фондової біржі.

Свердловина «Вовче-2» буде невеликої глибини, буріння займе близько 20 днів. Об’єкт націлено на дослідження потенціалу Битлянської площі, що є супутником більш старого нафтогазового родовища.

У листопаді компанія розраховує також розпочати буріння свердловини Блаж-10 глибиною 3,5 км на Монастирецькому родовищі, що на Львівщині. Бурові роботи на цьому об’єкті триватимуть близько трьох місяців.

Компанія Cadogan Petroleum займається розробкою газових родовищ у Західній та Східній Україні. Весною 2017 року компанія відновила видобуток на двох старих свердловинах на Монастирецькій площі у Жидачівському районі Львівської області.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, у 2008 році компанія Cadogan Petroleum зареєструвала у Києві ТОВ «Кадоган Україна» з майже 150 млн грн статутного капіталу. З червня 2016 року його директором є Андрій Білий.