Субота, 20 Квітня

Британський ведучий Беар Гріллз покаже програму про Зеленського і виживання українців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий британський мандрівник і телеведучий Беар Гріллз відвідав Україну для зйомки програми і зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

“Бере Гріллзе, дякую за цей візит до України! Важливо, щоб світ чув правду про боротьбу українців за свою свободу та демократію, про ракетний терор агресора проти наших людей”, – написав Зеленський у Telegram.

Сам Гріллз повідомив, що цього тижня відвідав Київ, і це було унікальним досвідом для нього.

“Оскільки країна вступає в зиму, а її інфраструктура зазнає нападів, виживання мільйонів людей є дуже реальною щоденною боротьбою”, – підкреслив він.

Ведучий обіцяє, що завдяки спеціальній програмі “світ побачить президента Зеленського з того боку, з якого його ще ніколи не показували”.

Довідка: Едвард Майкл “Беар” Гріллз — британський мандрівник, телеведучий та письменник. Найбільш відомий завдяки телепрограмі “Man vs. Wild” (“Вижити будь-якою ціною”), що виходить на “Channel 4” для Великої Британії і на Discovery Channel для США, Європи, Азії та Африки. У програмі Гріллз висаджується в диких місцях, показуючи глядачам, як виживати. Вона виходить з 2006 року.