Понеділок, 11 Грудня

Британський мільйонер залишив родину заради біженки з України – Dailymail

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Великій Британії 52-річний мільйонер залишив свою родину заради нового кохання. Про це пише dailymail.co.uk.

Мільйонер, екскерівник кредитної фірми Wonga Хокон Оверлі закохався у 39-річну українку, яку його родина прихистила у своєму маєтку.

52-річний британський підприємець активно лобіював урядові програми, які б дозволили українським біженцям прибувати до Великої Британії. Коли уряд погодив це, то Оверлі поселив у своєму маєтку в графстві Суррей 39-річну біженку з України Марію Полончук.

Після того, як жінка кілька місяців пожила у його маєтку, пара закохалась і мільйонер залишив свою дружину з дітьми заради нового кохання.

Пан Оверлі неодноразово висловлював у Твіттері свою підтримку прийому українських біженців до Великої Британії з початку російського вторгнення.

Колишній міністр охорони здоров’я та місцевий депутат Джеремі Хант опублікував у Twitter фотографію пана Оверлі, його сім’ї та пані Полончук у травні на місцевому заході – до того, як ще тепер пара зійшлась.

Пан Хант сказав: «Було чудово зустріти українку, яку прийняла місцева родина… нічого більш англійського, ніж сільське свято, щоб привітати їх».

Статки Хокона Оверлі у Британії оцінюють у 5 млн фунтів стерлінгів.