Британський гурт Bullet For My Valentine стане хедлайнером фестивалю ZaхidFest

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Ще одним хедлайнером ювілейного, десятого, фестивалю ZaхidFest, який відбудеться у Львові (с. Родатичі) 24-26 серпня, стане британська металкор-група Bullet For My Valentine.

Про це повідомляють організатори заходу у Facebook.

“Let’s go! Bullet For My Valentine, вперше в Україні 26 серпня, хедлайнер Головної сцени ювілейного десятого Zaxidfest!”.

Група Bullet For My Valentine (в перекладі з англ. “Куля для моєї коханої”) була сформована в 1998 році в місті Бридженд під назвою Jeff Killed John і складалася з Меттью Така (вокал, ритм-гітара), Майкла Педжета (соло-гітара), Ніка Крендлі (бас-гітара) і Майкла Томаса (ударні). Спочатку її учасники виконували кавери на пісні Metallica і Nirvana, паралельно займаючись написанням власного матеріалу.

Раніше повідомлялося, що хедлайнером фестивалю також стане бразильська метал-група Sepultura.

У продажу з’явилися перші квитки за найнижчою ціною. Вартість денного абонемента на сьогодні становить 800 грн. Надалі вона буде зростати і досягне 1300 грн.

Нагадаємо, в 2017 році ZaxidFest відбувся 18-20 серпня у селі Родатичі під Львовом вже в дев’ятий раз. Головним хедлайнером стала британська інді-рок група Editors, яка виступила в Україні вперше.

Як писали організатори, перший день наступного ZaxidFest буде безкоштовним.

“Формула ювілейного #zaxidfest 1+2 = 3 дні фестивалю. 24.08 – День Незалежності на ZaxidFest, вхід вільний”, – йдеться у повідомленні.

Share.