Понеділок, 17 Травня

Британське Reuters написало про український бренд, який шиє захисні костюми

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про українського дизайнера Івана Фролова написало британське видання Reuters. Про це повідомляє “Большой журнал”.

Дизайнер виготовляє захисні костюми для лікарів, які борються з поширенням коронавірусу.

“Ми продовжуємо робити те, що у нас добре виходить. Ми не робимо нічого екстраординарного. Наше виробництво на карантинному режимі, заходи безпеки на найвищому рівні”, – розповів Фролов виданню.

Захисні костюми виготовляють зі спанбонду, спеціальної тканини для спецодягу. Ініціативу підтримали українські волонтери, які переказують кошти і купують необхідні матеріали.

Українські дизайнери Світлана Бевза та Іван Фролов разом зі своєю командою роблять селфі

Дизайнер Іван Фролов займається професійним створенням одягу з 14 років. Починав з асистента конструктора в Zakharova studio, працював конструктором в Patoka STUDIO. Як художник з костюмів створював концертні образи відомих українських зірок.

У 2011 році заснував власний бренд одягу FROLOV і почав роботу над створенням капсульних конкурсних колекцій для участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах дизайнерів одягу. У 2013 році став володарем Ґран-прі XIV Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів “Погляд у майбутнє” з колекцією “BSD”.

Філософія бренду заснована на інтелігентній провокації та неприкритій сексуальності образів, гармонійному поєднанні кожної деталі, грі на межі дозволеного.

Share.