Британія теж підтверджує версію про збитий літак

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив про наявність певного об’єму інформації, яка дозволяє припустити, що український літак в Ірані був збитий ракетою.

За словами британського прем’єра, може йтись про іранську ракету класу “земля-повітря”. Водночас, Джонсон сказав, що якщо іранська ракета була задіяна і це цілком могло бути ненавмисно.

“Зараз є багато інформації, що літак був збитий іранською ракетою «земля-повітря». Це могло статися ненавмисно. Сполучене Королівство продовжує закликати всі сторони до негайної деескалації, щоб знизити напругу в регіоні”, – сказав він.

Британський прем’єр додав, що нині тісно співпрацює з Канадою та «нашими міжнародними партнерами». “Нині існує потреба в повному, прозорому розслідуванні”.

Сам літак був вироблений у 2016 році. Як запевнили в авіакомпанії, він був справний і пройшов останнє планове технічне обслуговування перед вильотом 6 січня.

Раніше днем кілька західних ЗМІ оприлюднили версію спецслужб США щодо падіння літака МАУ в Ірані. Вони підозрюють, що авіалайнер був помилково збитий іранською ракетою російського виробництва.

Пізніше прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що за даними розвідки, український “Боїнг” збила іранська ракета.

А видання New York Times оприлюднило відео влучання ракети в літак МАУ.

Share.