Понеділок, 20 Травня

Британія компенсує 50% чеку клієнтів, щоб стимулювати попит у ресторанах після карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Британії протягом місяця компенсуватимуть 50% чеку для клієнтів закладів харчування. Так хочуть підтримати рестораторів після майже чотирьох місяців карантину.

Про це повідомляє ВВС.

Ця пропозиція діятиме у понад 72 тис. закладів харчування з понеділка по четвер протягом серпня. Серед них багато відомих мереж, у тому числі McDonald’s.

“Наша схема підтримки спрямована на те, щоб захистити робочі місця 1,8 млн кухарів, офіціантів та рестораторів, стимулюючи попит і заохочуючи клієнтів приходити. Ця галузь невід’ємна складова нашої економіки і дуже постраждала від коронавірусу”, – повідомив міністр фінансів Ріші Сунак.

Заклади автоматично вираховуватимуть 50% з чеку і далі вирішуватимуть питання з державою.

Зазначається, що є і певні обмеження: 50% повертатимуть за замовлення вартістю до 10 фунтів стерлінгів на людину. Крім того, акція не поширюється на алкоголь та замовлення з собою.

Лунають заклики виключити з пропозиції також фаст-фуд, оскільки він є нездоровою їжею.

За даними уряду, у квітні після запровадження у Британії жорсткого карантину фактично заморозили роботу близько 80% закладів, у яких працюють близько 1,4 млн людей. Ресторани змогли відкритися лише 4 липня, але поки працюють з обмеженнями.