Середа, 21 Лютого

Бруківка, асфальт і «Римський камінь»: у Львові затвердили проект реконструкції вул. Бандери

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Виконком Львівської міської ради затвердив ескізний проект реконструкції вул. Степана Бандери. Відповідне рішення було ухвалено в п’ятницю, 21 грудня, передає кореспондент ІА ZIK.

«Затвердити ескізний проект реконструкції вул. С. Бандери, розроблений на замовлення комунальної установи Інституту міста у рамках проекту «Вулиця для всіх», – зазначається у тексті рішення.

Відповідно до проекту реконструкції, громадський транспорт матиме пріоритет, а швидкість руху буде збільшена «з 11 км/год. до 14,9 км/год.». Також планується створення велоінфраструктури, зручних тротуарів і використання тактильної плитки для людей з вадами зору.

Вулиця для громадського транспорту

Вулиця для пішоходів

Одним із найбільш дискусійних питань при підготовці проекту було збереження бруківки на цій, на чому наполягали мешканці. Як повідомили у міській раді, проектом передбачено асфальтне покриття проїжджої частини із брукованим замощенням між трамвайними коліями.

Вулиця для автомобілів

Вулиця для велосипедистів

При цьому навколо самих рейсів планується використовувати спеціальну плитку «Римський камінь», яка імітує бруківку, але має забезпечити зменшення рівня шуму.

Вулиця для бізнесу

План покриттів