П’ятниця, 22 Вересня

Бренди Zara, Bershka, Pull&Bear та інші можуть повернутися в Україну восени: що відомо

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Іспанська група Inditex, що є власником брендів ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home та інших, може відновити роботу своїх магазинів вже до кінця жовтня. Про це заявив голова Української Ради Торгових Центрів Максим Гаврюшин.

Він зазначив, що повернення Inditex дуже важливе і з економічного, і соціального, і політичного погляду, оскільки його відкриття також буде сигналом для інших міжнародних ритейлерів щодо відновлення роботи або відкриття нових магазинів.

“У мене є відчуття, що відкриття може відбутися швидше, ніж здається. Найближче вікно можливостей для цього — кінець серпня — кінець жовтня”, – зазначив голова голова Української Ради Торгових Центрів.

Водночас, він зазначив, що якщо восени Inditex не повернеться, то наступна можливість для цього буде аж навесні.

7 липня харківський ТРЦ Nikolsky запустив флешмоб серед українських торгових центрів “ZARA повертайся!” і закликав інших приєднатися до цієї акції.

13 липня львівський ТРЦ King Cross Leopolis прийняв естафету та опублікував відео на підтримку цього флешмобу.

“Сьогодні ми запитали гостей ТРЦ King Cross Leopolis про бренди, на повернення яких вони чекають. Абсолютним фаворитом серед улюблених брендів став ZARA! Тому ми з нетерпінням чекаємо, що бренд нас почує і незабаром знову почне радувати своїх українських шанувальників відкритими магазинами та новими колекціями. Ми прийняли естафету від ТРЦ “Nikolsky” та передаємо її далі, – зазначили у King Cross Leopolis.

Наступним естафету перейняв ТРЦ Forum Lviv і зазначили, що разом із відвідувачами з нетерпінням чекають на повернення іспанського бренду. ТРЦ також закликав приєднатися до флешмобу інших колег, зокрема Riviera Shopping City, Skymall, ТРЦ Respublika Park, Lavina Mall та ТРЦ DREAM.

Довідка: Магазини компанії Inditex, ритейлера одягу таких відомих брендів як Zara, Bershka, Massimo Dutti закриті з лютого 2022 року – початку повномасштабної війни в Україні.

У квітні компанція оголошувала, що планує повернення в Україну. Тоді в Inditex зазначали, що відкритися магазини можуть із серпня по листопад 2023 року.

Водночас ритейлер планував відновити роботу магазинів Zara, Bershka та Pull&Bear і в Росії, що правда під новими назвами Ecru, DUB та Maag.