Болгарія знову скасувала вимогу про необхідність ПЛР-тесту для громадян України

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Болгарія знову змінила умови в’їзду для українських туристів. Тепер не вимагатимуть наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус.

Про це повідомив Консульський відділ посольства України в Болгарії.

“30.07.2020 р. оновлено рішення Мінохорони здоров’я № РД-01-443, згідно з яким починаючи з 31 липня до 31 серпня громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії без необхідності надання документу, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, та без проходження 14-денного карантину”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, два дні тому МЗС Болгарії повідомили, що громадяни України з 30 липня можуть в’їжджати лише за умови наявності негативного тесту на коронавірус, зробленого не пізніше ніж за 72 години до прибуття.

“З 28 липня громадяни Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косово, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Молдови, Ізраїлю та Кувейту можуть в’їхати в Болгарію з негативним ПЛР-тестом, проведеним за останні 72 години. Для громадян України вимога пред’явити негативний ПЛР-тест діє з 30 липня”, –  писало МЗС Болгарії.

Нагадаємо, згідно з рішенням МОЗ Болгарії від 15 липня 2020 року № РД-01-405 починаючи з 16 липня громадянам України було дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без ПЛР-тесту на коронавірус.

Share.