Субота, 15 Червня

Блокпости повертаються на Львівщину: чи роздаватимуть там повістки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині розгорнули мобільні контрольні пункти. У соціальних мережах жваво обговорюють появу таких постів для нібито проведення мобілізаційних заходів

Як повідомив “Еспресо.Захід” комендант Львівщини Тарас Грень, мова йде про контрольні пости поліції, які на Львівщині діють вже понад тиждень.

“Перше, такі пости працюють вже тиждень чи навіть півтора. Друге, на них ТЦК не стоїть і ніхто повісток, відповідно, не роздає. Третє, це не блокпости РТЦК, а органів, що займаються правоохоронною діяльністю. У рішенні Ради оборони, яким було затверджено склад на контрольних постах, немає мови про представників ТЦК”, – зазначив комендант.

Рада оборони Львівщини ще 28 вересня ухвалила посилення безпекових заходів на території області. А саме вирішили відновити блокпости та обмежувати рух транспорту на певних ділянках трас під час повітряних тривог у час комендантської години. Також діють мобільні пункти для контрдиверсійної та фільтраційної роботи.

Нагадаємо, про масове розгортання блокпостів по усій країні для проведення мобілізаційних заходів повідомив Назарій Кішак, колишній радник мера Івано-Франківська та чинний військовий 72-ї бригади.

“З 28.12 в рамках мобілізаційних заходів у кожному місті та області будуть встановлені контрольні блок-пости, ми беремось за мобілізацію! Хлопців на фронті потрібно міняти”, – йдеться у його дописі, який склихнув українців.

Однак, цю інформацію поки не підтвердили офіційні джерела, а Назарій Кішак не уповноважений робити такі заяви.